Gümüşkavak Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından bu yıl 5.Kızılova Yayla Şenliğimizi yaptık. Malesef şenliğimizde kuvvetli rüzgarın oluşturduğu bir hortum sebebiyle müsafirlerimizin bulunduğu alanda 2 çadır ters dönerek 5’i kadın olmak üzere 6 müsafirimiz hafif yaralandı. Olay için çok üzgünüz ama doğal afettir Allah daha büyüğünden hepimizi korusun. Buradan tekrar yaralanan müsafirlerimize Acil şifalar diliyoruz.

Her yıl uzun yollardan gelip şenliğimize katılan bu organizasyona ortak olan Tüm Halkımıza Teşekkür Ediyoruz.

Yine her yıl bu şenliklerin düzenlenmesine vesile olan Sponsorlarımıza, Şenlik ağalarımıza, Destek olan esnaflarımıza teşekkür ediyoruz.

Şenliğimize katılan ve destek veren başta Alanya belediye başkanımız Sayın Adem Murat YÜCEL ve ekibine , Siyasi partilerin ilçe başkanlarına , bütün sivil toplum kuruluşlarının başkanlarına , mahalle muhtarlarımıza , güvenlik güçlerimize , şenlik alanında çalışmalarımıza yardımcı olan belediye ekiplerine , şenlik alanımızda hazır bulunan sağlık ekiplerine ,  şenliğimize katılan yada katılamayıp haber gönderen bütün herkese TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

Bu şenliğin düzenlenmesinde emeği geçen Gümüşkavak Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yücel SEZEL ve gece gündüz çalışıp hazırlık yapan bütün ekibine ayrıca TEŞEKKÜR EDİYOR. Şenlik ekibimize katılmak isteyen Gümüşkavak Mahallesi halkını da bu organizasyonun içinde bulunmaya davet ediyoruz.

Şenliğimize Karadenizden davetimizi kabul edip gelen şenlik sanatçımız Sinan YILMAZ ve Ekibine teşekkür ediyoruz. Akdenizin Yörük Kızı Özlem ŞAHİN’e ve ekibine teşekkür ediyoruz.

5.Kızılova Şenlik ağalığını açık arttırma ile 17.500 tl ile ortaklaşa teklifle alan 2.Kızılova Şenlik Hanımağası Sevgi BİLGİN ve 3.Kızılova Şenlik Ağası Ziya ÖZDEMİR’e de her zaman verdikleri desteklerden yanımızda olmalarından dolayı teşekkür ediyor. 5.Kızılova Şenlik Ağalığının hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyoruz.

Şenliğimize gelip yarışmalara katılan müsafirlerimizden kazananları tebrik ediyoruz. Şenliğimizde çekiliş bileti satın alıp derneğimize ve Engelsiz yaşama destek olan herkese teşekkür ediyoruz. Bilet alıp şenlik alanında kontrol edemeyenler buradan kontrol edebilirler.

Son olarak tekrar şenliğimize katılan katılmayan herkese teşekkür ediyor Gümüşkavak 6.Kızılova Yayla Şenliğine şimdiden davet ediyoruz.

GÜMÜŞKAVAK 5.KIZILOVA YAYLA ŞENLİĞİNDEN GÖRÜNTÜLER

Share this post on: