Gümüşkaavak tarımsal kalkınma kooperatifi olarak her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz kızılova yayla şenlikleri için bu yılda çalışmaya başladık.

Gümüşkavak Muhtarı Yücel SEZEL’in Davetiyle Sponsorlarımızdan olan Cikcillide bulunan Lalezar Restaurant’ta ilk toplantımızı yaptık.

Şenlik sanatçılarımızı belirledik ve şenlik yönetim grubumuzu oluşturduk. Gümüşkavak şenlik ekibi olarak her geçen yılda daha iyisini yapmak için elimizden geleni yaptık yapmaya devam edeceğiz. Köyümüzün esnaflarından olan ve Alanya’da Şenlik Festival Denince ilk akla gelen isim Bilgin Müzik Organizasyonun Sahibi Ahmet BİLGİN bu yıl bomba gibi bir şenlik olacağının sözünü bu akşam verdi.

23 Temmuz 2017 Pazar Günü düzenleyeceğimiz Gümüşkavak 3.Kızılova Yayla Şenliğine İki Sanatçı birden getirmeye karar verdik. Bu Yıl Şenliğimizi Ankaralı Yasin ve Seda KARA Harika Şarkıları ile çoşturacak

Geçen yıl alanya köy şenlikleri içinde en büyük katılımı yakalayan Kızılova Şenlikleri Bu Yılda Bomba Gibi Olacak.

Bizi mekanıngda ağırlayan, Her Zaman Desteklerini bizden köyümüzden esirgemeyen Lalezar Restaurant Sahibi Sayın Hasan GÜLDEN bey’e Teşekkür Ederiz

 

 

 

Share this post on: